Budoucí poslední kapka

‪#‎vpatekvetri‬ 22.07.2016  BUDOUCÍ POSLEDNÍ KAPKA
zdravím vás všechny dnes ‪#‎vparekvetri‬ a já mám pro vás otázku: „Jak moc plánujete do budoucnosti?“ Ať už se to týká vaší práce, studia, osobní roviny, partnerského vztahu. Jak moc do budoucnosti si přemýšlíte pro sebe? Máte-li například práci, kde jste nyní spokojeni, přemýšlíte i v tomto případě nad budoucností? Kam chcete růst, jaké pozice dosáhnout v rámci firmy? Nebo to necháváte plynout a až bude potřeba, pak se to budete řešit? Co například ve vztahu? Jak dlouho je pro vás dlouho na další krok, posunutí ve vztahu, přehoupnutí se z fáze přítelkyně / přítel do fáze snoubenců či manželů?
Samozřejmě mi můžete namítat, že některé věci se nedají naplánovat, že záleží na tom druhém, když se budeme bavit o vztahu. A já s vámi souhlasím a dodávám, že i tak jee dobré pro sebe vědět a znát své vlastní hranice, přání a co uděláme, jaké budou naše další kroky v případě, že se to, co chceme neuskuteční? Jak dlouho budeme čekat, kdy dostaneme odvahu se rozhodnout? Jak jste na tom vy? Jak dlouho ustupujete, než jak se říká – přeteče ta poslední kapka?
Dejte mi vědět, ráda poznám váš náhled.
Tak to mě tak napadá právě teď #vpatekvetri . Mějte krásný pátek plný zamyšlení o vaší budoucnosti.

By |2016-07-28T15:22:51+00:00Červenec 28th, 2016|Categories: #vpatekvetri|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Den s koučem

Prožijte života měnící zkušenost v pouhém dni! V devíti hodinách Vám pomohu si ujasnit Vaši cestu do budoucnosti:
  • Budete mít vlastní individuální životní plán
  • Zmapujeme oblasti, které vás nejvíce tíží
  • Probereme způsoby, kterými dané situace zlepšíte
  • Zjistíte, jak působíte na ostatní
  • Zbavíte se negativních vnitřních hlasů, či strachů
Místo konání: Klimentská 50, P1, či dle dohody Cena: 18 000,- Kč zahrnuje: občerstvení, oběd, výukový materiál, dodatečnou emailovou konzultaci

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.