Monika Hansson Tutter

Dnes profesionální životní a kariérní koučka, autorka, lektorka a profesorka na vysoké škole. Zájem o druhé a zvídavost porozumění myšlení ostatních mě postupně dovedl až ke koučinku.

Je mi ctí pracovat s vámi, abyste snáze získali osobních či pracovních úspěchů a spokojenosti a úspěšně vám pomohu zbavit se bloků, strachů, či vlastních limitů!

[th-slider design="design-2" category="100, 101" dots="true" arrows="true" autoplay="true" autoplay_interval="5000" speed="1000"]

Více o koučinku a krátké tipy ve videích

TEDxUNYP Gateway to imagination

Představení

Minutka tipů od Moniky – Jak zjistit co chci?

Minutka tipů od Moniky – Osobní vztahy

Minutka tipů od Moniky – Osobní síla a síla myšlenek

Minutka tipů od Moniky – První dojem

Minutka tipů od Moniky – Umění říkat ne

Minutka tipů od Moniky – Networking

O čem je můj koučink (anglicky)

Kdo je mým klientem? (anglicky)

Příběhy klientů

Dave

Monika mi pomohla se podívat na mé problémy jiným způsobem, zapojila i jiné zdroje než pouze rozum a můj pohled na mou minulost a budoucnost. Pracovali jsme s fantazií a představivostí. Práce s Monikou mi pomohla opět si začít dostatečně sám sebe. Jsem na cestě za dalším zlepšením a díky Monice se již nepohybuji v kruhové kanalizaci bez vyústění. Děkuju Moniko za první pomoc a nasměrovnání. Jakmile se mi podaří najít si práci a bydlení v Praze, přihlásím se, abychom se pobavili o tom zda a jak byste mi mohla pomoci dále růst. Je to jak cibule – několik slupek jsme spolu oloupali, ale práce ještě není dokončena. Těším se na další spolupráci.

Petr
Veronika

…..A taky jsem Ti chtela zpetne podekovat za ten kurz, ktery mi vlastne zmenil zivot . Absolvovala jsem ho v zari nekdy v roce 2011 a v lednu jsem potkala sveho budouciho muze . Jsem vdana, mam uz maleho syna a je vse paradni.

Veronika
Standa

K mému překvapení jsem zjistil, že můj neustálý vnitřní hlas není tak velký a silný, jak jsem si celou tu dobu myslel! Bylo to velmi silné! A efektivní! Během dvou hodin po koučování byl strach pryč. Vidím svět možností, ne v bariér. Děkuji, Moniko.

Standa

Nejprve jse chtěla jen pomoct s povýšením a získat co nejvíc ze své kariéry, se kterou jsem ale nebyla moc spokojena. Monika mi pomohla pochopit, mé opravdové životní hodnoty, znovu objevit mou kreativitu a začít věřit, že místo získávání co nejvíc z mé ne moc radostné kariéry, můžu změnit směr a realizovat své sny. Bylo naprosto úžasné s Monikou pracovat!

Jana

Spolupracuji s

Prezentace mé práce, aneb kde jste mne mohli zahlédnout

Když se naskytne příležitost a možnost předvést svou práci širšímu okolí, jsem vděčná a ráda se podělím. Toto jsou výsledky mé práce.

Můj koučink pro váš lepší život