Taková únava….

#vpatekvetri pokračuje a já se vás ptám, kde jsem vás právě teď zastihla? Kdo z vás je na dovolené? A kdy naposledy jste se cítili tak unavení, že i kdyby jste chtěli něco dělat, jako například pracovat, tak to stejně nepůjde? To prostě víte, a tak jen tak sedíte, díváte se kolem sebe, mlčíte, a i myšlenky jsou pryč, asi spí a vy víte, že se zase s novou energií proberou a bude jich lítat tisíce za sekundu…ale teď je ticho, vše kolem se zvolnilo a tak nějak plyne. Není to krásné být unavený? Ruce ztěžkly, hlava drží na krku nehnutě, prostě moment nehnutí. Nebo jak byste nazvali takový moment?

Jak asi tušíte, přesně v takovém rozpoložení se právě nacházím a tak i klikání do klávesnice se line pomalou rychlostí. Jestli znáte přesně ten pocit, který popisuji, a říkáte si například, že si tento pocit, tuto chvíli nemůžete dopřát, věřte mi, že vás stejně dohoní 🙂 Později, ale přece. Nejlepší je se takovýmto momentům na chvíli poddat, sledovat a vychutnat si je, protože brzy zase odejdou. Něco nebo někdo vás z nich vytrhne, nebo se sami “probudíte” a zhluboka nadechnete, půjdete si udělat další kávu a pustíte se do svého dalšího podnikání a stane se z vás zase bystrá, sebevědomá, chytrá a úspěšná šelma. Přeji Vám hodně štěstí cokoli děláte a ničím nerušený #vpatekvetri! Dejte mi vědět, jak dnešní #vpatekvetri prožíváte vy! Mějte krásný víkend a za týden se budu těšit s dalším příspěvkem.

By |2016-08-12T13:20:24+00:00Srpen 12th, 2016|Categories: #vpatekvetri|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Den s koučem

Prožijte života měnící zkušenost v pouhém dni!

V devíti hodinách Vám pomohu si ujasnit Vaši cestu do budoucnosti:

  • Budete mít vlastní individuální životní plán
  • Zmapujeme oblasti, které vás nejvíce tíží
  • Probereme způsoby, kterými dané situace zlepšíte
  • Zjistíte, jak působíte na ostatní
  • Zbavíte se negativních vnitřních hlasů, či strachů

Místo konání: Klimentská 50, P1, či dle dohody
Cena: 18 000,- Kč zahrnuje: občerstvení, oběd, výukový materiál, dodatečnou emailovou konzultaci

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.