#vpatekvetri Která předpovídá lépe?

Je tu další #vpatekvetri a další krásné slunečné počasí! Co vás takhle při #vpatekvetri napadá? Mě napadají slova jako změna, něco je ve vzduchu, že by to bylo končícím létem, nebo hodně studeným počasím po ránu? Ať už je to jakkoli, jsem ráda, že můžu dnešní blog psát na balkóně a užívat si jemného letního vánku.

Jak často se díváte na předpověď počasí? Pravidelně každé ráno? Ráda bych udělala malý průzkum, jak je to mezi ženami a muži, jestli byste mi dali vědět jak to máte vy? Mě osobně třeba ani nenapadne se dívat na předpověď, ráda si přečtu dlouhodobou předpověď a to jen když na ni narazím v online zprávách. Ale jinak mi partner svou pravidelnou otázkou „nevíš jak dneska bude?“ připomíná, že vlastně nevím. Samotnou mě tato otázka ani nenapadla, možná proto, že je léto a tak bude přinejmenším tak krásně, jako bylo včera, možná proto, že mé první myšlenky po ránu nejsou tohoto směru, a možná, že nad tím vůbec, ale vůbec nepřemýšlím. Ani ráno ani dopoledne…Moc ráda sleduji, jak si partner rád čte předpověď počasí, přečte postupně všechny stupně každý následující den i procento možnosti deště. A jelikož máme každý jinou aplikaci, zeptá se mě, kolik stupňů mi předpovídá můj telefon. Řeknu vám, že vždy se kloníme k té aplikaci, která předpovídá krásné a příjemné počasí J Dívejte se na tu lepší stránku věci, berte věci s nadhledem a mějte na paměti, že vždycky jsou dvě strany mince – zaměřte se na tu lepší J Přeji vám krásný #vpatekvetri a skvělý víkend! Těším se na vaše odpovědi.

By |2017-02-24T12:53:30+00:00Srpen 19th, 2016|Categories: #vpatekvetri|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Den s koučem

Prožijte života měnící zkušenost v pouhém dni! V devíti hodinách Vám pomohu si ujasnit Vaši cestu do budoucnosti:
  • Budete mít vlastní individuální životní plán
  • Zmapujeme oblasti, které vás nejvíce tíží
  • Probereme způsoby, kterými dané situace zlepšíte
  • Zjistíte, jak působíte na ostatní
  • Zbavíte se negativních vnitřních hlasů, či strachů
Místo konání: Klimentská 50, P1, či dle dohody Cena: 18 000,- Kč zahrnuje: občerstvení, oběd, výukový materiál, dodatečnou emailovou konzultaci

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.