#vpatekvetri přiznání

Všechno je to o přiznání sám sobě opravdovou realitu!
Bez výmluv!
Jen pak se můžeme posunout z místa a může nastat změna!

Až když jsem si sama sobě přestala nalhávat, že moje váha je OK a taková, jaká opravdu je a ne o 4 kila méně (co bych chtěla mít), a vědomě si přiznala co opravdu na váze vidím a to, že se blíží pomalu sedmdesátce, až pak se začaly dít změny.
Do té doby bylo vše ok. Je super, že značky oblečení krásně prečíslují velikosti, takže i když máme mírnou nadváhu, tak se stále vejdeme do velikosti M nebo 38, některé obchody jsou dokonce tak „štědré“, že i nově je velikost 36, i když původní by byla 38-40.
Ano, lichotivé a jde to ruku v ruce s vlastními výmluvami, proč je tak super si koupit a sníst ten další rohlík….
S vlastními financemi to může být hodně podobné. Do doby než opravdu akceptujeme a uznáme situaci jaká opravdu je, vidíme všechny svoje příjmy a výdaje černé na bílém, a to nejen bankovní převody, platby kartou, ale i „malé“ každodenní výdaje v hotovosti, které se na papíře sečtou do zajímavých částek.
Jedině pak je možné se pohnout z místa a udělat rozhodnutí – co chci s touto situací udělat? Jak chci aby to bylo?
Chcete-li si zlepšit životní styl, není to z mého pohledu pouze otázka cvičení a jidla. Nejdůležitější je zjistit, jestli jsme připravení být „jiní, noví“. Hubnutí, resp. zhubnutí je pouze jednou částí naseho nového já. Jako každá změna s sebou nese následky – každá akce má svou reakci. A můžu říct,že z mého okolí těch reakcí bylo hodně. Nejdříve přišla reakce typu „Ty jsi trochu zhubla, co držíš?“ Další reakce nebyla moc příjemná a většinou se nesla ve znění: „Už prosím tě nehubni, to stačí, už to přeháníš..“ Nedala jsem na reakce okolí a šla jsem si za svou. Pak se reakce proměnili a rozrostly – tentokrát na velmi pozitivní plné obdivu a komplimentů. A má otázka pro vás #vpatekvetri je: Jste připraveni? Jsme připraveni a umíme přijmout komplimenty? Přeji vám krásný a slunečný #vpatekvetri a stejně takový víkend!

By |2016-07-08T14:25:51+00:00Červenec 8th, 2016|Categories: #vpatekvetri|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Den s koučem

Prožijte života měnící zkušenost v pouhém dni! V devíti hodinách Vám pomohu si ujasnit Vaši cestu do budoucnosti:
  • Budete mít vlastní individuální životní plán
  • Zmapujeme oblasti, které vás nejvíce tíží
  • Probereme způsoby, kterými dané situace zlepšíte
  • Zjistíte, jak působíte na ostatní
  • Zbavíte se negativních vnitřních hlasů, či strachů
Místo konání: Klimentská 50, P1, či dle dohody Cena: 18 000,- Kč zahrnuje: občerstvení, oběd, výukový materiál, dodatečnou emailovou konzultaci

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.