#vpatekvetri začínáme

A začínáme!

Vítejte na mém pravidelném přispívání v pátek ve tři. Možná si říkáte proč #vpatekvetri? Protože je to přesně ten čas, kdy se nadechujeme na skoro začínající víkend!! Vidina pohody, zábavy, klidu, užívání si, dělat si co chceme, volno, svoboda!! Každý týden přesně ve tři s Vámi budu sdílet svůj svět, své zážitky, názory a zajímají mne i ty vaše!

Tak jdeme do toho první #vpatekvetri začíná.

——————

 

Kde jsem vás právě teď zastihla? Nad čím právě teď přemýšlíte?

Právě jsem prožila jsem pár osvobozujícně pročišťujících dní. Ano je to tak, skoro až neuvěřitelné. Přebrala jsem si všechny staré, staronové, i dlouho zapomenuté dokumenty, které byly založeny v šanonech, na které jsem minimálně pět let nekoukla, pouze jsem vkládala nové a nové. Řeknu vám, udělat si pořádek a projít všechno sice zabere chvíli, ale jaký úžasný pocit jsem pak měla, hlavně když jsem viděla, že půlku šanonů ani není potřeba!

Jo, zastavit se, a hlavně „donutit se“ k věcem, co tak netlačí a přitom je dobré je udělat. To je umění. Jak se všude píše, hlavně v dnešní době.

Nejdůležitějším spojením je to fyzické s psychickým, má to automatický dopad. Je to provázané. Když mám „težkou“ hlavu a neustále přemýšlím a vymýšlím možné řešení a nepřibližuji se řešení, zastavím a řeknu si, „že už mě to nebaví, že na to teď nejspíš stejně nepřijdu“. Nechám přemýšlení a začnu se soustředit na fyzickou stránku věci, ať už je to pouklízení, či vycházka se psi, nebo setkání s přáteli. Odpovědi přijdou. Věřím, a vím, že mě napadnou jakmile na ně nebudu tak intenzivně myslet. Řešení vždy přijde 🙂

S čistou hlavou a místem pro nové myšlenky, se začíná víkend nejlépe.

Kdy jste se naposledy zastavili a pročistili si hlavu vy?

By |2017-02-24T12:53:31+00:00Duben 29th, 2016|Categories: #vpatekvetri, Blog|Tags: |0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Den s koučem

Prožijte života měnící zkušenost v pouhém dni! V devíti hodinách Vám pomohu si ujasnit Vaši cestu do budoucnosti:
  • Budete mít vlastní individuální životní plán
  • Zmapujeme oblasti, které vás nejvíce tíží
  • Probereme způsoby, kterými dané situace zlepšíte
  • Zjistíte, jak působíte na ostatní
  • Zbavíte se negativních vnitřních hlasů, či strachů
Místo konání: Klimentská 50, P1, či dle dohody Cena: 18 000,- Kč zahrnuje: občerstvení, oběd, výukový materiál, dodatečnou emailovou konzultaci

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.