#vpatekvetri ztratit se

‪#‎vpatekvetri‬ 17.6.2016 co dnes právě teď děláte? Ja si připomněla tuto větu, která se mnou velmi rezonuje. Jak rádi se (nejen v lese) ztrácíte? Jen tak chodíte uličkami a věříte, ze vás něco vytáhne? Znáte Holstee manifesto? Mnohokrát mi pomohlo. Která z vět s Vámi rezonuje nejvíce?

Tohle je tvůj život. Dělej, co miluješ a dělej to často. Jestliže něco nemáš rád, změň to. Jestli nemáš rád svou práci, dej výpověď. Jestli nemáš dostatek času, přestaň se koukat na televizi. Jestliže hledáš lásku svého života, zastav; ona na tebe čeká, když začneš dělat věci, které miluješ. Přestaň moc analyzovat, život je jednoduchý. Všechny emoce jsou nádherné. Když jíš, oceňuj každé poslední ukousnutí. Otevři svou mysl, ruce a srdce novým věcem a lidem, jsme propojeni v našich rozdílech. Zeptejte se dalšího člověka, kterého potkáte co je jeho vášní a sdílejte s ním svůj inspirativní sen. Cestujte často; to, že se ztratíte vám pomůže najít sama sebe. Některé příležitosti přijdou jen jednou, využij jich. Život je o lidech, které potkáš a věci, které s nimi vytváříš. Tak běž ven a začni tvořit. Život je krátký. Žij svůj sen a nos svou  vášeň.

Těším se na vaše odpovědi a preji vám pěkný vikend (i když prší) za tyden opět další #vpatekvetri

vpatekvetri do lesa

By |2017-02-24T12:53:31+00:00Červenec 6th, 2016|Categories: #vpatekvetri|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Den s koučem

Prožijte života měnící zkušenost v pouhém dni! V devíti hodinách Vám pomohu si ujasnit Vaši cestu do budoucnosti:
  • Budete mít vlastní individuální životní plán
  • Zmapujeme oblasti, které vás nejvíce tíží
  • Probereme způsoby, kterými dané situace zlepšíte
  • Zjistíte, jak působíte na ostatní
  • Zbavíte se negativních vnitřních hlasů, či strachů
Místo konání: Klimentská 50, P1, či dle dohody Cena: 18 000,- Kč zahrnuje: občerstvení, oběd, výukový materiál, dodatečnou emailovou konzultaci

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.