Vítejte na stránkách Imagine Solution

hr

Zde dostanete své řešení. Můj koučink vás posune dál k tomu, co opravdu chcete.

Vítám vás

MONIKA HANSSON TUTTER

Dnes profesionální životní a kariérní koučka, autorka, lektorka a profesorka na vysoké škole. Zájem o druhé a zvídavost porozumění myšlení ostatních mě postupně dovedl až ke koučinku.

VÍCE

Chcete se dozvědět o novinkách které připravuji?

NAPIŠTE MI!

Profesionální řešení

hr

Mnou vedeným koučinkem dosáhnete svého řešení rychle a nabydete své sebevědomí, motivaci a energii.

1.schůzka

DEFINUJEME VÁŠ CÍL

1. KOUČINK

DOSAŽENÍ JEDNOTLIVÝCH CÍLŮ

Vytvoření plánu

S KONKRÉTNÍMI KROKY

Dodání dlouhodobé

MOTIVACE A ENERGIE

Služby

MÉ SLUŽBY A HODNOTY

Spolu na to přijdeme, změníme a Vy budete šťastní. Pomohu vám v oblastech:

Peníze – budování bohatství a příjmu

Kariéra – budování businessu, nasměrování nové kariéry, vyjasnění správné kariéry

Vztahy – partnerství, seznamování, udržení harmonického a šťastného vztahu

Komunikace – na pracovišti, v rodině, konfliktní a těžké situace, interní a externí komunikace

Vyrovnanost – mezi všemi aspekty života

Sebevědomí, víra v sebe – žit vyrovnaný a šťastný život

Mým cílem je Vás podpořit a dodat Vám odvahu a motivaci. Vy přinesete své odhodlání. Na první schůzce spolu probereme Vaše očekávání.

READ MORE

Reference

OD MÝCH KLIENTŮ

Nejprve jse chtěla jen pomoct s povýšením a získat co nejvíc ze své kariéry, se kterou jsem ale nebyla moc spokojena. Monika mi pomohla pochopit, mé opravdové životní hodnoty, znovu objevit mou kreativitu a začít věřit, že místo získávání co nejvíc z mé ne moc radostné kariéry, můžu změnit směr a realizovat své sny. Bylo naprosto úžasné s Monikou pracovat!

Angelina

K mému překvapení jsem zjistil, že můj neustálý vnitřní hlas není tak velký a silný, jak jsem si celou tu dobu myslel! Bylo to velmi silné! A efektivní! Během dvou hodin po koučování byl strach pryč. Vidím svět možností, ne v bariér. Děkuji, Moniko.

Jakub B.
Standa

Monika mi pomohla se podívat na mé problémy jiným způsobem, zapojila i jiné zdroje než pouze rozum a můj pohled na mou minulost a budoucnost. Pracovali jsme s fantazií a představivostí. Práce s Monikou mi pomohla opět si začít dostatečně sám sebe. Jsem na cestě za dalším zlepšením a díky Monice se již nepohybuji v kruhové kanalizaci bez vyústění. Děkuju Moniko za první pomoc a nasměrovnání. Jakmile se mi podaří najít si práci a bydlení v Praze, přihlásím se, abychom se pobavili o tom zda a jak byste mi mohla pomoci dále růst. Je to jak cibule – několik slupek jsme spolu oloupali, ale práce ještě není dokončena. Těším se na další spolupráci.

Petr K.

„Nejprve jse chtěla jen pomoct s povýšením a získat co nejvíc ze své kariéry, se kterou jsem ale nebyla moc spokojena. Monika mi pomohla pochopit, mé opravdové životní hodnoty, znovu objevit mou kreativitu a začít věřit, že místo získávání co nejvíc z mé ne moc radostné kariéry, můžu změnit směr a realizovat své sny. Bylo naprosto úžasné s Monikou pracovat!“

Anna V.

Pomohu vám s jakoukoliv situací

VYTVOŘENÍM BEZPEČNÉHO PROSTŘEDÍ, NASLOUCHÁNÍM A SPRÁVNÝMI OTÁZKAMI

KONTAKTUJTE MNE