Všechno je to o přiznání sám sobě opravdovou realitu!
Bez výmluv!
Jen pak se můžeme posunout z místa a může nastat změna!

Až když jsem si sama sobě přestala nalhávat, že moje váha je OK a taková, jaká opravdu je a ne o 4 kila méně (co bych chtěla mít), a vědomě si přiznala co opravdu na váze vidím a to, že se blíží pomalu sedmdesátce, až pak se začaly dít změny.
Do té doby bylo vše ok. Je super, že značky oblečení krásně prečíslují velikosti, takže i když máme mírnou nadváhu, tak se stále vejdeme do velikosti M nebo 38, některé obchody jsou dokonce tak „štědré“, že i nově je velikost 36, i když původní by byla 38-40.
Ano, lichotivé a jde to ruku v ruce s vlastními výmluvami, proč je tak super si koupit a sníst ten další rohlík….
S vlastními financemi to může být hodně podobné. Do doby než opravdu akceptujeme a uznáme situaci jaká opravdu je, vidíme všechny svoje příjmy a výdaje černé na bílém, a to nejen bankovní převody, platby kartou, ale i „malé“ každodenní výdaje v hotovosti, které se na papíře sečtou do zajímavých částek.
Jedině pak je možné se pohnout z místa a udělat rozhodnutí – co chci s touto situací udělat? Jak chci aby to bylo?
Chcete-li si zlepšit životní styl, není to z mého pohledu pouze otázka cvičení a jidla. Nejdůležitější je zjistit, jestli jsme připravení být „jiní, noví“. Hubnutí, resp. zhubnutí je pouze jednou částí naseho nového já. Jako každá změna s sebou nese následky – každá akce má svou reakci. A můžu říct,že z mého okolí těch reakcí bylo hodně. Nejdříve přišla reakce typu „Ty jsi trochu zhubla, co držíš?“ Další reakce nebyla moc příjemná a většinou se nesla ve znění: „Už prosím tě nehubni, to stačí, už to přeháníš..“ Nedala jsem na reakce okolí a šla jsem si za svou. Pak se reakce proměnili a rozrostly – tentokrát na velmi pozitivní plné obdivu a komplimentů. A má otázka pro vás #vpatekvetri je: Jste připraveni? Jsme připraveni a umíme přijmout komplimenty? Přeji vám krásný a slunečný #vpatekvetri a stejně takový víkend!