Monika Hansson Tutter

Pomáhám lidem vybudovat zdravé sebevědomí (sám k sobě, ve vztahu, v práci), zjistit co chtějí, překonat strachy, bloky a limity, které jim stáli v cestě. Posílit je tak, aby se sami cítili silní, uměli říkat ne a věděli, co jim stojí za jejich čas a energii, co ovlivní a co ne.

Jsem profesionální životní a kariérní koučka, autorka, lektorka a profesorka na vysoké škole.

2003 UNYP Graduation
2004 – Solvay Business School
2005 – 2010 GE Money Bank
2010 – 2011 Citibank
2010 – nyní Koučink
2010 – ICF
2014 – how to read your boss
2017 – Dog Emotions
2017 – Sociologie

2003 UNYP Graduation

June 2003, I have graduated from the University of New York in Prague with honors having succeeded in Bachelor in Business Administration

2003 UNYP Graduation

2004 – Solvay Business School

In June 2004 I became MBA graduate from Solvay Business School in Brussels, Belgium with a specialization in Finance, Marketing and Strategy

2004 – Solvay Business School

2005 – 2010 GE Money Bank

Má kariéra začala Lesdership programem CLP v GE Money Bank, dnešní Moneta Money Bnk.
V programu jsem získala dostala mezinárodní zkušenosti z oblastí: produktový managament, marketing, vedení lidí, proces management, fúze a akvizice, ve kterých jsem zastávala manažerské a týmové pozice. Své zkušenosti jsem získala v České republice, Británii, Spojených Arabských Emirátech a v Rakousku.
Po dvouletém programu jsem se vrátila do Čech, abych zde pokračovala ve zkušenostech s loajalitním programem kreditních karet. Byla jsem součástí týmu, který na trh přinesl Bene+ program.

2005 – 2010 GE Money Bank

2010 – 2011 Citibank

V kariéře v bankovnictví a v kreditních kartách jsem pokračovala v Citibank Europe, kde jsem měla na starosti karetní portfolio klientů.

2010 – 2011 Citibank

2010 – nyní Koučink

Začátkem roku 2010 jsem se začala dívat kolem sebe, co jsou další možné příležitosti pro můj rozvoj a čím mohu lidem pomoci. To mě přivedlo ke koučinku. V dubnu 2010 jsem absolvovala kurz The Art and Science of Coaching v Los Angeles u mezinárodní firmy Erickson College International. Kurz, stejně jako potom každý absolvent je akreditovaný ICF – mezinárodní koučinkovou federací a splňuje tak všechny etické normy kouče.

2010 – nyní Koučink

2010 – ICF

Členka mezinárodní federace koučů a české federace koučů

2010 – ICF

2014 – how to read your boss

V roce 2014 jsem skrz Future Learn absolvovala kurz How to read your boss na University of Nottingham.

2014 – how to read your boss

2017 – Dog Emotions

V roce 2017 jsem skrz Coursera absolvovala kurz Dog Emotion and Cognition na univerzitě Duke University

2017 – Dog Emotions

2017 – Sociologie

V roce 2017 jsem pokračovala ve studiu – sociologie na Western Sydney University přes Coursera.

2017 – Sociologie

Více o koučinku a krátké tipy ve videích

TEDxUNYP Gateway to imagination

Představení

Minutka tipů od Moniky – Jak zjistit co chci?

Minutka tipů od Moniky – Osobní vztahy

Minutka tipů od Moniky – Osobní síla a síla myšlenek

Minutka tipů od Moniky – První dojem

Minutka tipů od Moniky – Umění říkat ne

Minutka tipů od Moniky – Networking

O čem je můj koučink (anglicky)

Kdo je mým klientem? (anglicky)

Příběhy klientů

Dave

Monika mi pomohla se podívat na mé problémy jiným způsobem, zapojila i jiné zdroje než pouze rozum a můj pohled na mou minulost a budoucnost. Pracovali jsme s fantazií a představivostí. Práce s Monikou mi pomohla opět si začít dostatečně sám sebe. Jsem na cestě za dalším zlepšením a díky Monice se již nepohybuji v kruhové kanalizaci bez vyústění. Děkuju Moniko za první pomoc a nasměrovnání. Jakmile se mi podaří najít si práci a bydlení v Praze, přihlásím se, abychom se pobavili o tom zda a jak byste mi mohla pomoci dále růst. Je to jak cibule – několik slupek jsme spolu oloupali, ale práce ještě není dokončena. Těším se na další spolupráci.

Petr
Veronika

…..A taky jsem Ti chtela zpetne podekovat za ten kurz, ktery mi vlastne zmenil zivot . Absolvovala jsem ho v zari nekdy v roce 2011 a v lednu jsem potkala sveho budouciho muze . Jsem vdana, mam uz maleho syna a je vse paradni.

Veronika
Standa

K mému překvapení jsem zjistil, že můj neustálý vnitřní hlas není tak velký a silný, jak jsem si celou tu dobu myslel! Bylo to velmi silné! A efektivní! Během dvou hodin po koučování byl strach pryč. Vidím svět možností, ne v bariér. Děkuji, Moniko.

Standa

Nejprve jse chtěla jen pomoct s povýšením a získat co nejvíc ze své kariéry, se kterou jsem ale nebyla moc spokojena. Monika mi pomohla pochopit, mé opravdové životní hodnoty, znovu objevit mou kreativitu a začít věřit, že místo získávání co nejvíc z mé ne moc radostné kariéry, můžu změnit směr a realizovat své sny. Bylo naprosto úžasné s Monikou pracovat!

Jana

Spolupracuji s

Prezentace mé práce, aneb kde jste mne mohli zahlédnout

Když se naskytne příležitost a možnost předvést svou práci širšímu okolí, jsem vděčná a ráda se podělím. Toto jsou výsledky mé práce.

Můj koučink pro váš lepší život